Potrąciła pieszą na pasach, straciła uprawnienia do kierowania
Kronika służb Terespol Zalesie

Kto widział wypadek drogowy w Wólce Dobryńskiej

Kto widział wypadek drogowy w Wólce Dobryńskiej?

Komisariat Policji w Terespolu prowadzi postępowanie w sprawie zaistniałego w dniu  05 stycznia 2018 r., około godziny 19.20, na krajowej „dwójce” w miejscowości Wólka Dobryńska, śmiertelnego potrącenia pieszego. Osoby, które brały udział w zdarzeniu lub były jego świadkami, proszone są o kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji w Terespolu pod numerem (83) 375 62 32 i (83) 375 62 10 lub osobiste stawiennictwo w komisariacie.

Tragiczny w skutkach wypadek miał miejsce 05 stycznia 2018 r., około godziny  19.20, na Drodze Krajowej numer 2 w miejscowości Wólka Dobryńska.

Policjantom do tej pory udało się ustalić, że pieszy został śmiertelnie potrącony przez samochód marki Audi A6. Jego kierowca został ustalony i przesłuchany do sprawy. Z jego zeznań wynika, że za jego samochodem jechał inny pojazd, który najechał na leżącego na jezdni pieszego i odjechał w kierunku Białej Podlaskiej.

Z poczynionych ustaleń wynika, że w czasie zdarzenia, przez miejsce, gdzie doszło do śmiertelnego potrącenia, przejechało kilka samochodów, których kierowcy lub pasażerowie mogli być świadkami tego zdarzenia.

Poszukiwany jest kierowca pojazdu, który poruszał się za samochodem marki Audi i najechał na leżącego na jezdni pieszego, bezpośredni świadkowie zdarzenia lub osoby posiadające wiedzę o nim.

Świadkowie proszeni są o osobiste stawiennictwo w Komisariacie Policji w Terespolu, 21-550 Terespol, ul. Czerwonego Krzyża 3 lub o kontakt telefoniczny (83) 375 62 32 i (83) 375 62 10.

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.