Kto widział Angelikę Świejko
Kronika służb Piszczac

Kto widział Angelikę Świejko

Kto widział Angelikę Świejko – policjanci poszukują 16-letniej Angeliki Świejko, która w dniu 26 sierpnia około godziny 8:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobyt zaginionej, prosimy kierować do dyżurnego Komisariatu Policji w Terespolu ul. Czerwonego Krzyża 3, tel. 83 375-62-10 lub nr alarmowy 997 najbliższej jednostki policji.

Policjanci z Komisariatu Policji w Terespolu poszukują zaginionej :

Angelika Świejko
ur. 17.09.2000 roku

zam. Piszczac ul. Rynek 12

Rysopis: wzrost 160 cm,  waga 45 kg, uszy, normalne, twarz szczupła,  włosy – długie, proste pomalowane na rudo, oczy jasne, szczupła budowa ciałaW dniu 26.08.2017r. o godzinie 08:00 nastolatka wyszła z domu i do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania. Po raz ostatni telefonicznie kontaktowała się z matką w dniu zaginięcia po godzinie 16:00. Nie powiedziała wówczas, gdzie się znajduje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a jej obecne miejsce pobytu nie jest znane.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Terespolu ul. Czerwonego Krzyża 3, tel.  83  375-62-10 lub nr alarmowy 997 najbliższej jednostki Policji.

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.