Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Janów Podlaski Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej Łomazy

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 27-29.04.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 27-29.04.2018.

 

27.04.2018 BIAŁA PODLASKA,  ul. AL. JANA PAWŁA II
Nieznani sprawcy dokonali kradzieży z włamaniem do domku ogrodowego, skąd skradli zapalniczkę do kuchenki gazowej, przy czym sprawcy włamując się dokonali zniszczenia mienia na  kwotę ponad 800 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

27.04.2018 WERCHLIŚ,

Policjanci ustalają szczegóły pożaru drewnianej wiaty, do którego doszło 27.04.2018 r.  W wiacie znajdowało się siano, 10 sztuk uli, drzewo tartaczne w postaci krokwi i desek. Wiata i rzeczy uległy całkowitemu spaleniu na szkodę mieszkańca gm. Janów Podlaski.

27.04.2018 BIAŁA PODLASKA

Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska, w trakcie realizacji czynności służbowych ustalili, że 32-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w użytkowanym samochodzie marki BMW  oraz w miejscu swojego zamieszkania przechowuje papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W trakcie prowadzonych czynności f-sze ujawnili i zabezpieczyli  łącznie 676 paczek nielegalnego „towaru”. Uszczuplenie podatku akcyzowego na szkodę Skarbu Państwa wyniosło 15.665,00 zł. 32-latek przyznał się do zarzucanego czynu i poddał się dobrowolnie karze. Na poczet przyszłych kar i grzywien zabezpieczono samochód osobowy Lancia. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.04.2018 PISZCZAC, ul. CMENTARNA

N/n sprawcy dostali się do wnętrza budynku gospodarczo-mechanicznego, skąd skradli dowód rejestracyjny auta, ok. 70 m kabli elektrycznych, klamki oraz wkładki zamków, gniazda siłowe, wkłady lamp jarzeniowych z żarówkami oraz kilka szt. żyrandoli. na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

28.04.2018 BIAŁA PODLASKA, ul. ŁOMASKA

N/n sprawca, w nieustalonych okolicznościach, dokonał kradzieży portfela, z zawartością pieniędzy, karty tymczasowego pobytu cudzoziemca, karty bankomatowej oraz karty miejskiej na szkodę obywatelki Ukrainy.

28.04.2018 ŁOMAZY,  ul. JAGIELLOŃSKI

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Wisznicach, na podstawie materiałów własnych, ustalili, że 24-letni mieszkaniec gm. Łomazy w miejscu zamieszkania, wbrew przepisom ustawy uprawia rośliny konopi innych niż włókniste. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli 4 rośliny o wysokości ok. 15 cm.  W/w usłyszał już zarzut,  przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze. Na poczet przyszłych kar zabezpieczono pieniądze w kwocie 200 zł.

29.04.2018 ŁOMAZY, ul. DOKUDOWSKA

Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do którego doszło 29.04. 2018 roku około godz. 6:30 ul. Dokudowska w miejscowości Łomazy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki Audi, 58-letni mieszkaniec gm. Łomazy, jadąc drogą gruntową o nawierzchni piaszczystej stracił panowanie nad pojazdem, doprowadzając do przewrócenia auta. W wyniku doznanych obrażeń kierujący poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.