Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Piszczac Z Białej Podlaskiej

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 25-27.05.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 25-27.05.2018.

16.07.2017r BIAŁA PODLASKA

Jedna z bialskich spółek nie sporządziła sprawozdania finansowego z działalności gospodarczej za rok 2016 i nie złożyła go do sądu.

25.05.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej realizując materiały własne ustalili, że 58-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej dokonał przywłaszczenia czterech obręczy aluminiowych do samochodu Audi Q7 oraz czterech opon o rozmiarze marki Bridgestone, łącznej wartości około  2200 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.05.2018r BIAŁA PODLASKA,  ul. ŁUKASZYŃSKA

Nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę mieszkanki Białej Podlaskiej, dokonał kradzieży telefonu marki LG K3 oraz telefonu marki Huwawei P20. Wartość strat zgłaszająca oszacowała na łączną kwotę 1770zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.05.2018r, BIAŁA PODLASKA,  ul. GLINKI

Bialscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 26.05.2018 roku po godz. 17:00 na ul. Glinki w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 8-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, prawdopodobnie w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do zderzenia z kierującym samochodem Citroen C1. Autem kierował mieszkaniec Białej Podlaskiej. W wyniku zdarzenia kierująca rowerem przewieziona została do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.05.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. ZAHAJKOWSKA 
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w minioną sobotę po godz. 23:00 w Międzyrzecu Podlaskim na ul. Zahajkowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pod prawidłowo jadący motocykl marki Honda, kierowany przez 31-letniego mieszkańca gm. Kąkolewnica(trzeźwy), nagle wbiegł na jezdnię pieszy 39-letni mieszkaniec Siedlec, (trzeźwy). W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.