Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Biała Podlaska Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Wisznice Z Białej Podlaskiej

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 23-25.02.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 23-25.02.2018.

 

 

23 lutego 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Funkcjonariusze patrolówki z Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymali 25-letniego obywatela Republiki Białorusi, który w jednym z międzyrzeckich supermarketów ukradł artykuły spożywczo – przemysłowe na łączną kwotę 2.513,46 złotych. Policjanci odzyskali skradzione mienie w całości. Złodziej trafił do policyjnego aresztu.

24 listopada 2014  r., BIAŁA PODLASKA, ul. ADAMA ASNYKA
W piątek bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca posłużył się danymi osobowymi 67-latki z Białej Podlaskiej  i zawarł z firmą udzielającą pożyczek umowę pożyczki na kwotę 750 złotych. Następnie oszust odstąpił od spłaty zobowiązania.

06 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO
W piątek bialska komenda przyjęła zgłoszenie o kolejnym wyłudzeniu pożyczki. Nieustalony do chwili obecnej sprawca posłużył się danymi osobowymi 41-latka z gminy Zalesie i wyłudził w firmie udzielającej pożyczek pożyczkę w kwocie 2.500 złotych. Następnie oszust nie podjął spłaty zobowiązania.

10 lutego 2018 r.,  BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO          

W piątek bialska komenda została powiadomiona przez 57-latkę z Białej Podlaskiej, że oszukano ją na portalu akcyjnym Allegro.pl. Nieznana osoba wystawiła na tym portalu na sprzedaż dwa telefony komórkowe marki Samsung, za które zgłaszająca zapłaciła 4.000 złotych. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała zakupionych urządzeń.

11 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
W piątek bialska komenda przyjęła kolejne zawiadomienie o oszustwie internetowym. Małgorzata W. reprezentująca firmę z Warszawy oszukała mieszkankę Białej Podlaskiej. Pokrzywdzona wpłaciła kwotę 4.218,53 złotych na zakup ośmiu telefonów komórkowych marki Samsung. Pomimo to sprzedająca nie przesłała kupującej urządzeń.

23 lutego 2018 r., LISZNA
W piątek kryminalni z Wisznic ustalili, że 40-latek z Tucznej trudni się nielegalną sprzedażą obwoźną piwa. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania jego samochodu policjanci ujawnili i zabezpieczyli piwo. Jeszcze w piątek mężczyzna usłyszał zarzut, do popełnienia którego przyznał się i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem.

23 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA
W piątek funkcjonariusze z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że 68-latek z Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania przy wykorzystaniu specjalnie przygotowanych urządzeń destylacyjnych wytwarza bimber. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli urządzenia destylacyjne oraz 25 litrów alkoholu niewiadomego pochodzenia.

23 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PIŁSUDSKIEGO
W piątek kierujący samochodem osobowym marki Toyota Avensis 19-latek z Piszczaca na skrzyżowaniu ulic nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi osobowemu marki VW Golf kierowanemu przez 59-latkę z Białej Podlaskiej, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierująca golfem z urazem kręgosłupa została przewieziona do szpitala.

20 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. OGRODOWA
W sobotę bialska komenda została powiadomiona przez mieszkankę Białej Podlaskiej, że oszukano ją na portalu internetowym OLX.pl. Nieznany sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż siedem par spodni dresowych marki Adidas, które zgłaszająca kupiła za kwotę 500 złotych. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała zakupionej odzieży.

24 lutego 2018 r., WOSKRZENICE DUŻE
Funkcjonariusze bialskiej drogówki wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że 46-letni obywatel Republiki Białorusi kierował samochodem ciężarowym mając ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

25 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Dwaj obywatele Republiki Białorusi w wieku 26 i 27 lat w jednym z bialskich supermarketów ukradli artykuły spożywcze o łącznej wartości 1045.05 złotych oraz usiłowali ukraść artykuły spożywcze o łącznej wartości 2028.51 złotych. Złodzieje zostali zatrzymani  i osadzeni w policyjnym areszcie.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.