Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Biała Podlaska Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej Zalesie

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 20-22.04.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 20-22.04.2018.

18 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ŁOMASKA
W okresie od 15 do 19 kwietnia 2018 r. na strzelnicy znajdującej się na terenie byłego lotniska wojskowego nieznany sprawca włamał się  do metalowej skrzyni na łuski amunicji, z której ukradł co najmniej  30 kilogramów mosiężnych łusek o wartości około 420 złotych.

20 kwietnia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki w trakcie wykonywania czynności służbowych ujawnili przy 28-latku z Międzyrzeca Podlaskiego dwa woreczki foliowe, w których znajdowała się niewielka ilość marihuany.

20 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. GÓRNA
Bialscy kryminalni zatrzymali 33-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który posiadał przy sobie ponad dwa i pół grama amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych, do popełnienia którego przyznał się.

20 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Kierująca autobusem 32-latka z Drelowa najechała na tył poprzedzającego pojazdu Mercedes-Benz Sprinter, którego kierujący 56-latek z gminy Biała Podlaska sygnalizował i wykonywał manewr skrętu w prawo na parking. W wyniku zderzania pojazdów pasażerka  autobusu – mieszkanka gminy Biała Podlaska z urazem ręki została przewieziona do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

21 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WŁOSKA
Nieznany sprawca ukradł pozostawione bez nadzoru części samochodowe o łączne wartości 689,46 złotych. W wyniku podjętych czynności policjanci z Białej Podlaskiej ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, którym okazał się być 30-latek z gminy Biała Podlaska. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do popełnienia którego przyznał się i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem. Policjanci odzyskali całość skradzionego mienia.

13 kwietnia 2018 r., DOBRYŃ DUŻY
W niedzielę terespolski komisariat został powiadomiony, że mężczyzna podający się za instalatora przyłącza wodociągów oszukał mieszkańca gminy Terespol w ten sposób, że pobrał od niego zaliczkę w kwocie 1.000 złotych na zakup rur instalacji wodociągowej, a następnie nie dostarczył zamówionego towaru i nie wywiązał się z warunków umowy.

22 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Policjanci z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili i zatrzymali sprawcę zaistniałej w okresie od 16 marca 2018 r. do 18 kwietnia 2018 r.                w Białej Podlaskiej kradzieży elektronarzędzi o wartości około   2.800 złotych na szkodę jednej z bialskich firm. Sprawcą okazał się być 32-latek z gminy Łomazy. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży,  do popełnienia którego przyznał się i skorzystał  z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.