Potrąciła pieszą na pasach, straciła uprawnienia do kierowania
Biała Podlaska Kronika służb Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej Łomazy

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 19-21.01.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 19-21.01.2018

 

10 lipca 2017 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. ŁUKOWSKA
W piątek międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że 24-latek z Międzyrzeca Podlaskiego wyłudził pożyczkę w wysokości 3.156  złotych w firmie pożyczkowej. Mężczyzna zawarł umowę pożyczki na okres dwunastu tygodni, a następnie nie podjął spłaty zobowiązania.

 

19 stycznia 2018 r., CICIBÓR DUŻY
Kierująca samochodem marki Peugeot 25-latka z gminy Kornica jadąc za samochodem marki Peugeot kierowanym przez mieszkankę gminy Leśna Podlaska nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych i na oblodzonej i śliskiej nawierzchni najechała na tył jadącego przed nią pojazdu. Następnie kierowany przez 25-latkę   samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku samochód marki Peugeot kierowany przez mieszkankę Białej Podlaskiej. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Kierująca z Białej Podlaskiej z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

 

20 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PIŁSUDSKIEGO
Nieznany sprawca, wykorzystując fakt pozostawienia na korytarzu torebki, ukradł z niej portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 70 złotych. Pokrzywdzona z Białej Podlaskiej oszacowała poniesione straty na kwotę 90 złotych.

 

19 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
Policjanci bialskiej patrolówki podczas kontroli drogowej samochodu, przy jednym z pasażerów pojazdu, 20-letnim mieszkańcu gminy Piszczac, znaleźli foliowy woreczek, w którym znajdowało się 4,5 grama marihuany. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie.

 

20 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. GABRIELA NARUTOWICZA
Kierujący samochodem osobowym marki Skoda 29-latek z Białej Podlaskiej potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych obywatelkę Ukrainy. Kobieta z urazem lewej nogi oraz wstrząśnieniem mózgu została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

21 stycznia 2018 r., ŁOMAZY, ul. LUBELSKA

Policjanci wisznickiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 39-letniego mieszkańca gminy Sosnówka, który kierował samochodem osobowym marki VW Passat mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.