Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Biała Podlaska Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej Zalesie

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 13-15.04.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 13-15.04.2018.

13 kwietnia 2018 r., GRABANÓW KOLONIA 
Policjanci bialskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem marki Romet 66-latka z gminy Biała Podlaska, który miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

12 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
W czwartek bialska komenda została powiadomiona przez obywatela Republiki Białorusi, że trzej pracownicy ochrony jednego z bialskich lokali rozrywkowych bez bliższych powodów wyprosili pokrzywdzonego  z lokalu używając przy tym siły fizycznej. W trakcie zajścia doszło do uszkodzenia należącego do zgłaszającego telefonu komórkowego marki BlacBerry Priv. Pokrzywdzony oszacował poniesione straty na kwotę 1.000 złotych.

14 kwietnia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieobecność na sali szpitalnej mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski, z kieszeni bluzy znajdującej się pod poduszką ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi w różnych walutach. Pokrzywdzony oszacował poniesione straty na kwotę 300 złotych.

15 kwietnia 2018 r., HORBÓW-KOLONIA, ul. HORBÓW – KOLONIA
Nieustaleni do chwili obecnej sprawcy wykorzystując nieuwagę kierowców dokonujących odprawy towaru w firmie spedycyjnej, przecięli plandekę oraz linkę zabezpieczającą i dostali się do wnętrza naczepy. Ukradli z niej czternaście pudełek z częściami rowerowymi i osprzętem komputerowym o łącznej wartości 47.989 złotych.

15 kwietnia 2018 r., GMINA BIAŁA PODLASKA
Mieszkaniec gminy Biała Podlaska powiadomił tutejszą komendę, że nieznany sprawca wykorzystując nieobecność osób oraz fakt pozostawienia przez pokrzywdzonego niezamkniętego samochodu marki Mercedes, ukradł z niego saszetkę z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 42.000 złotych.

15 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. JANA GLOGERA
W niedzielę bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za Klaudię D. wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl dostawkę do łóżka, zestaw zabawek i zestaw klocków. Zgłaszający z Białej Podlaskiej kupił te przedmioty za 185 złotych. Pokrzywdzony wpłacił połowę tej kwoty na rachunek bankowy sprzedającej, a pozostałą część miał zapłacić przy odbiorze towaru. Pomimo to zgłaszający nie otrzymał zakupionych przedmiotów.

15 kwietnia 2018 r., MAŁASZEWICZE, ul. KOLEJARZY
Policjanci terespolskiej patrolówki zatrzymali w bezpośrednim pościgu 46-latka z gminy Terespol, który kopiąc w drzwi samochodu osobowego marki Audi spowodował ich uszkodzenie. Pokrzywdzona z Białej Podlaskiej oszacowała poniesione straty na kwotę 600 złotych.

14 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA,  ul. WITOROSKA
Bialscy kryminalni zatrzymali 25-latka z Białej Podlaskiej, który w miejscu zamieszkania posiadał niewielką ilość marihuany.

15 kwietnia 2018 r., HALASY
Kierująca samochodem Opel Vivaro obywatelka Ukrainy wykonując manewr wymijania na prostym odcinku drogi nie zachowała należytej ostrożności, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki Daf, którym kierował 39-latek z Lubartowa. W wyniku zdarzenia pasażer Opla 49-letni obywatel Ukrainy doznał urazu głowy. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.