Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Janów Podlaski Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Sosnówka Z Białej Podlaskiej

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 11-13.05.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 11-13.05.2018.

11 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. HANDLOWA
Nieznany sprawca włamał się do samochodu marki VW Transporter, z którego ukradł 250 dolarów amerykańskich i 250 złotych. Pokrzywdzony obywatel Republiki Białorusi oszacował poniesione straty na kwotę 1.160 złotych.

11 maja 2018 r., GMINA JANÓW PODLASKI
64-latek z Janowa Podlaskiego kierował groźby zniszczenia mienia wobec mieszkanki gminy Janów Podlaski oraz jej sąsiada, przy czym groźby te wzbudziły u pokrzywdzonych uzasadniona obawę ich spełnienia. Ponadto 64-latek naruszył mir domowy zgłaszającej w ten sposób, że nie chciał opuścić jej posesji, pomimo wielokrotnych wezwań pokrzywdzonej. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu do wyjaśnienia.

11 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ORZECHOWA
Bialscy kryminalni ustalili, że 21-latek z Białej Podlaskiej posiada przy sobie narkotyki. Policjanci ujawnili przy nim ponad półtorej grama mefedronu.

12 maja 2018 r., DĘBÓW
Dwaj bracia z gminy Sosnówka w wieku 30 lat i 21 lat pobili 40-letniego mieszkańca tej samej gminy w ten sposób, że uderzali go pięściami i kopali po całym ciele.

12 maja 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BRZESKA
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 63-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Hyundai mając prawie trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mundurowi ustalili także, że mężczyzna ma zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów orzeczony przez sąd.

12 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Kryminalni z Białej Podlaskiej ustalili sprawców pobicia 33-latka z gminy Biała Podlaska, do którego doszło w dniu 29 kwietnia 2018 r. na stacji paliw. Sprawcami okazali się być dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 21 lat i 22 lata. Mężczyźni usłyszeli już zarzut pobicia, do popełnienia którego przyznali się.

13 maja 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. DŁUGA
Nieznany sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej ukradł jej torebkę, w której znajdował się portfel, pieniądze w kwocie 200 złotych, dokumenty, telefon komórkowy i aparat słuchowy. Łupem sprawcy padł także żakiet pokrzywdzonej. Mieszkanka gminy Trzebieszów oszacowała poniesione straty na kwotę 4.240 złotych. W wyniku podjętych czynności policjanci bialskiej patrolówki wytypowali i zatrzymali sprawczynię przestępstwa, którą okazała się być 55-latka z gminy Stara Kornica.
Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Policjantom udało się odzyskać część skradzionego mienia.

12 maja 2018 r., GNOJNO
Nieznany sprawca przywłaszczył pozostawiony na stoliku pod wiatą w rejonie przeprawy promowej telefon komórkowy marki Samsung Galaxy J7 o wartości 600 złotych, na szkodę mieszkanki gminy Janów Podlaski.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.