Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Biała Podlaska Konstantynów Kronika policyjna Leśna Podlaska Terespol Wisznice Z Białej Podlaskiej

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 16-18.03.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 16-18.03.2018.

16 marca 2018 r., JULKÓW
W piątek bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za mieszkańca Krakowa wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl buty marki Nike Air Max, które pokrzywdzona z gminy Biała Podlaska kupiła za kwotę 221 złotych. Zgłaszająca otrzymała przesyłkę zawierającą zupełnie inne, dużo tańsze, obuwie niż widniejące na stronie z ofertą.

29 lipca 2015 r., GMINA LEŚNA PODLASKA
W piątek janowski komisariat został powiadomiony, że 43-latek bez stałego miejsca zameldowania przywłaszczył paszport należący do mieszkańca gminy Leśna Podlaska.

28 lutego 2018 r., WOSKRZENICE MAŁE
W piątek bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca celowo zamknął pięć gołębi pocztowych, po czym nie podawał im jedzenia i wody, w wyniku czego doprowadził do uśmiercenia ptaków. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 4.000 złotych.

16 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOLNOŚCI
Policjanci bialskiej drogówki wspólnie ze strażnikami miejskimi z Białej Podlaskiej zatrzymali 46-latka z gminy Biała Podlaska, który kierował samochodem marki Mercedes Sprinter pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Policjanci ustalili ponadto, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

17 marca 2018 r., KONSTANTYNÓW, ul. JANOWSKA
Kryminalni z Janowa Podlaskiego zatrzymali 21-latka z gminy Konstantynów, który posiadał przy sobie niewielką ilość marihuany.

17 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ŻURAWIA
Nieznany sprawca wybił cztery szyby w samochodzie osobowym marki Audi 80. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 650 złotych.

18 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO
Funkcjonariusze z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawcę zgłoszonego poprzedniego dnia uszkodzenia samochodu marki Audi 80. Sprawcą okazał się być 36-latek z Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał zarzut, do popełnienia którego przyznał się.

18 marca 2018 r., LEBIEDZIEW, ul. KODEŃSKA
Na terenie ogrodzonej posesji, najprawdopodobniej na skutek zwarcia instalacji elektrycznej, doszło do pożaru strychu budynku mieszkalnego. Spaleniu uległa drewniana konstrukcja dachu wraz z częścią drewnianego stropu poddasza. Pokrzywdzony z gminy Terespol oszacował poniesione straty na kwotę 100.000 złotych.

18 marca 2018 r., HORODYSZCZE                                    

Dzielnicowi z Wisznic zatrzymali do kontroli drogowej 26-latka z gminy Wisznice, który kierował samochodem osobowym marki VW Passat. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.