Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Kronika policyjna Piszczac Terespol Z Białej Podlaskiej Zalesie

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 06-08.04.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 06-08.04.2018.

06 kwietnia 2018 r., ZALESIE
Policjanci terespolskiej patrolówki w bezpośrednim pościgu zatrzymali 33-latka z Zalesia, który za pomocą oryginalnego klucza włamał się do domu swojego brata, skąd ukradł butelkę wódki.

28 marca 2018 r., CHOTYŁÓW
W piątek terespolski komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Mieszkaniec gminy Terespol wystawił na sprzedaż na portalu aukcyjnym Allegro.pl wirtualną walutę z gry online za kwotę 664 złotych. Osoba podająca się za Kamila M. kupiła wirtualną walutę i przesłała pokrzywdzonemu nieprawdziwe potwierdzenie przelewu. Wówczas zgłaszający wysłał kupującemu wirtualną walutę, lecz do chwili obecnej nie otrzymał za nią zapłaty.

06 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ROBOTNICZA
Osoba podająca się za mieszkankę Wejherowa na portalu internetowym OLX.pl wystawiła na sprzedaż ubrania dziecięce. Mieszkanka Białej Podlaskiej kupiła je za kwotę 73 złotych i przelała pieniądze na rachunek bankowy sprzedającej. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała do chwili obecnej zakupionego towaru.

03 kwietnia 2018 r., POLATYCZE
Nieznany sprawca włamał się do dziewięciu uli. Ukradł z nich tzw. “podkarmiaczki” dla pszczół, strój ochronny, poddymiacz, inne drobne narzędzi oraz dziewięć ramek z rodziną pszczelą. Pokrzywdzony z Terespola oszacował poniesione straty na kwotę 800 złotych.

05 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ORZECHOWA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do piwnicy,  skąd ukradł walizkę z wiertarką marki  BOSCH i zestawem wierteł. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej oszacował poniesione straty na kwotę 400 złotych.

07 kwietnia 2018 r., OLSZYN
Nieznany sprawca dostał się do niezabezpieczonego pomieszczenia garażowego, skąd ukradł cztery opony marki Nexen, cztery opony marki Dębica oraz rolkę siatki budowlanej do styropianu. Pokrzywdzony z gminy Rokitno oszacował poniesione straty na kwotę 1.550 złotych.

08 kwietnia 2018 r., KOŚCIENIEWICZE                                                                                                                                                                                                                                                   26-latek z gminy Piszczac kierując samochodem osobowym marki Audi z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia doznał złamania żuchwy.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.