Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Janów Podlaski Kronika policyjna Rossosz Terespol Z Białej Podlaskiej

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 02-04.03.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 02-04.03.2018.

02 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA JANA PAWŁA II
Nieznany sprawca z kieszeni kurtki 32-latka z Białej Podlaskiej ukradł portfel z dokumentami, kartami bankomatowymi i pieniędzmi  w kwocie 20 złotych. Pokrzywdzony oszacował poniesione straty na kwotę 120 złotych.

01 marca 2018 r., GMINA JANÓW PODLASKI
54-latek z Janowa Podlaskiego naruszył mir domowy mieszkanki gminy Janów Podlaski w ten sposób, że wszedł do jej mieszkania i pomimo wielokrotnych wezwań nie chciał go dopuścić.

02 marca 2018 r., TERESPOL, ul. TOPOLOWA
Funkcjonariusze terespolskiej patrolówki zatrzymali kierującego rowerem 47-latka z Terespola, który miał prawie dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili ponadto, że mężczyzna posiada sądowy zakaz kierowania rowerami.

02 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej ustalili, że 18-latek z Białej Podlaskiej w miejscu zamieszkania posiada środki odurzające w postaci marihuany. Ustalenia policjantów potwierdziło przeszukanie pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę. W jego toku kryminalni ujawnili i zabezpieczyli woreczek foliowy, w którym znajdowały się ponad dwa gramy marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środka odurzającego, do popełnienia którego przyznał się. Po wykonaniu czynności został zwolniony.

03 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. JULIUSZA SŁOWACKIEGO
Nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia kluczyków w stacyjce, ukradł zaparkowany przed sklepem samochód osobowy marki Mercedes o wartości 2500 złotych, na szkodę 60-latka z Białej Podlaskiej.

01 marca 2018 r., TERESPOL, ul. GABRIELA NARUTOWICZA
W sobotę terespolski komisariat został powiadomiony przez pokrzywdzonego z województwa podkarpackiego, że oszukano go na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Osoba podająca się za mieszkańca Terespola wystawiła na tym portalu na sprzedaż samochód marki Ford Kuga, który zgłaszający kupił za kwotę 7.900 złotych. Po tym sprzedający zerwał kontakt z pokrzywdzonym i nie zwrócił mu pieniędzy.

01 marca 2018 r., TERESPOL, ul. GABRIELA NARUTOWICZA
W sobotę terespolski komisariat przyjął kolejne zawiadomienie  o oszustwie internetowym. Pokrzywdzony z województw wielkopolskiego zgłosił, że osoba podająca się za mieszkańca Terespola wystawiła na portalu internetowym otomoto.pl na sprzedaż samochód osobowy marki Ford Kuga. Pokrzywdzony wpłacił na kontro bankowe sprzedającego 900 złotych tytułem zaliczki na poczet kupna samochodu. Wówczas sprzedający zerwał kontakt z kupującym i nie zwrócił mu pieniędzy.

02 marca 2018 r., TERESPOL, ul. CZERWONEGO KRZYŻA
Funkcjonariusze terespolskiej patrolówki ujawnili, że 37-latek z Terespola kierował samochodem osobowym marki VW Golf mając ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Mundurowi ustalili także, że mężczyzna ma orzeczony przez sąd zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

02 marca 2018 r., TERESPOL, ul. STACYJNA
Terespolscy kryminalni zatrzymali 17-latka z Terespola, który miał przy sobie woreczek z niewielką ilością marihuany.

04 marca 2018 r., ROSSOSZ, ul. BATALIONÓW CHŁOPSKICH
Dzielnicowi z Wisznic zatrzymali do kontroli drogowej 51-latka z gminy Rossosz, który kierował samochodem osobowym marki Audi A4 mając prawie dwa i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.