Biała Podlaska Kronika policyjna Terespol Z Białej Podlaskiej

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 02-04.02.2018

Weekendowa policyjna kronika zdarzeń 02-04.02.2018

 

04 lipca 2016 r., GMINA TERESPOL
W piątek mieszkanka gminy Terespol powiadomiła terespolski komisariat, że została oszukana przez firmę z miejscowości Kobylany. Zgłaszająca zawarła z tą firmą umowę na zakup i montaż okien i zapłaciła za usługę 1.750 złotych. Pomimo to usługa nie została zrealizowana.

02 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA

Kierująca samochodem osobowym marki Ford 51-latka z Białej Podlaskiej nie ustąpiła pierwszeństwa przechodzącej przez oznakowane przejście dla pieszych mieszkance Białej Podlaskiej, w wyniku czego doszło do jej potrącenia. Piesza doznała złamania prawej nogi oraz biodra i została przewieziona do szpitala. Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.

31 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ADAMA ASNYKA
W piątek bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Nieznany sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż telefon komórkowy marki Samsung Galaxy S6 Edge, za którym pokrzywdzony zapłacił 730 złotych. Pomimo to zgłaszający nie otrzymał zakupionego urządzenia.

10 grudnia 2017 r., DOBRATYCZE-KOLONIA
W sobotę terespolski komisariat został powiadomiony, że nieznany sprawca zniszczył ul z wyposażeniem oraz siedem rodzin pszczelich, powodując straty w wysokości 3.550 złotych, na szkodę  mieszkańca Terespola.

01 lutego 2018 r., JANÓWKA
W sobotę bialska komenda przyjęła zgłoszenie o włamaniu. Nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do garażu znajdującego się na terenie niezamieszkałej posesji w ten sposób, że oderwał dolną część płyty pilśniowej zabezpieczającej drzwi wejściowe prowadzące do garażu. Włamywacz dostał się do środka, skąd ukradł łom. Następnie przy jego użyciu wyrwał skobel            zabezpieczający drzwi przedsionka budynku mieszkalnego i dostał się do jego wnętrza. Sprawca ukradł imadło oraz kilkanaście kluczy nasadowych i płaskich, powodując straty w wysokości 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Ponadto włamywacz zdemontował z motoroweru marki Romet i ukradł silnik o wartości 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska.

03 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. DOKUDOWSKA
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej i fakt pozostawienia przy stoliku torebki, ukradł z niej portfel z dowodem osobistym oraz pieniędzmi w kwocie 160 złotych.

03 lutego 2018 r., TERESPOL, ul. WSPÓLNA
Z nieustalonych dotąd przyczyn we wnętrzu zamkniętej hali doszło do spalenia 350 bel słomy, 15 ton mieszanki zbożowej oraz 25 worków z odzieżą używaną. Pokrzywdzeni z gminy Janów Podlaski  i gminy Terespol oszacowali poniesione straty na kwotę nie mniejszą niż 21.000 złotych.

 

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.