Weekend, szczypiorniak i Olimpia

Weekend, szczypiorniak i Olimpia

Weekend, szczypiorniak i Olimpia – powinno się to pisać razem podobnie jak “pin i zielony” 😉 Kibice w hali przy Szkole Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej mogli zobaczyć trzy mecze w trzech różnych rozgrywkach piłki ręcznej: II liga mężczyzn mecz z AZS UMCS Lublin, mecz w Lubelskiej Lidze Młodzików z UK AZS UMCS Lublin, a także mecz inaugurując rozgrywki Olimpii w Lubelskiej Lidze Juniorów z Azoty Puławy. Byliśmy na wszystkich i mamy dla was sporą porcję zdjęć.

Zaczęło się w piątek (19.10) o 16:00, mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn z AZS UMCS Lublin. Olimpia przyzwyczaja już nas do pewnej rutyny, mecz dający dużo emocji, wyrównany i przegrana jedną bramką, 26:27 (12:15). Rutyna. “Skuteczność” zapewne to hasło śni się kibicom, trenerom i zawodnikom.

II liga Mężczyzn gr. III A

 

« 1 z 3 »

W piątek grała także Olimpia w Lubelskiej Lidze Młodzików. Mecz bez zbędnej spiny ze strony zawodników Olimpii, pełen luz, jak na treningu. Wynik również treningowy 😉 23:13 dla KU AZS UMCS Lublin.


Niedzielny mecz był inauguracją Olimpii w tegorocznym sezonie Lubelskiej Ligi Juniorów. Na rozpoczęciu juniorskich rozgrywek przyszło zmierzyć się ze szczypiornistami Azoty Puławy. I nareszcie jest, wyczekiwane zwycięstwo. Chociaż i w tym meczu w pierwszej połowie już przy dość dużym prowadzeniu nastąpiło małe rozprężenie. Kilka błędów, niewykorzystane sytuacje strzeleckie i goście rozpoczęli pościg za wynikiem. Zdawało się, że mecz potoczy się już znanym, utartym torem. Jednak nie tym razem. Zawodnicy zdają się odczytywać myśli kłębiące się w głowach trenerów i kibiców. Zaczynają powiększać swoją przewagę i kontrolują już mecz do końca, ustalając wynik na 40:25(20:14). GRATULUJEMY!!!

« 1 z 3 »
Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial