Warsztaty decoupage - z arteterapeutą
Zaproszenia Łomazy

Warsztaty decoupage – z arteterapeutą

Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne “Tłoka” Zapraszamy dzieci i dorosłych do Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach na warsztaty decoupage.

Zapraszamy serdecznie dzieci i dorosłych – 17.11.18 r. tj.w sobotę o godzinie 16.00 – do Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach – na zajęcia artystyczne – zdobienia przedmiotów techniką decoupage.

Na warsztatach tych będzie możliwość ozdobienia styropianowej bombki i zrobienia lampionu z jakiegoś szklanego przedmiotu przyniesionego przez uczestników (np.słoiczka, kieliszka, szklanki).

Zajęcia poprowadzi arteterapeuta i pedagog – Barbara Arseniuk.

Warsztaty te są bezpłatne, chętne osoby będą mogły pozostawić darowiznę “do puszki” na zwrot kosztów zakupu potrzebnych materiałów.

Zapewniamy: przyjazną atmosferę, materiały do decoupage, po 1 bombce na uczestnika, kawę/herbatę + coś słodkiego oraz kiełbaski i pieczywo na ognisko, które odbędzie się po warsztatach, ok.18.00.
Prosimy o przyniesienie ze sobą małego szklanego przedmiotu – np. słoiczka, szklanki, kieliszka itp.

Zapisy:

Prosimy o SMS informacyjny pod nr 505 431 289 o treści np. “Warsztaty 17.11.18. – 2 osoby- 10 i 35 lat”, tak abyśmy mogli się przygotować z zakupami materiałów itd.

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.