Warsztaty decoupage w Koszołach
Kultura Łomazy

Warsztaty decoupage w Koszołach

W sobotę (17.11) w Szkole Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach odbyły się warsztaty decoupage, zapraszamy na materiał z wydarzenia.

Dziękujemy Prowadzącej – Pani Barbarze Arseniuk za cudowny czas artystycznej twórczości – nabyta wiedza i praktyczne umiejętności pozwolą Uczestnikom na rozwijanie nowych talentów i pasji.

Dziękujemy jeszcze raz Uczestnikom za stworzenie takiej niesamowitej atmosfery radosnej twórczości. Zainteresowanie udziałem w warsztatach przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania, na liście obecności mamy podpisane 62 osoby. Z tego powodu przenieśliśmy zajęcia do remizy – naprzeciwko Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej. Przyjechały do nas Osoby nie tylko z gminy Łomazy, ale i ze Styrzyńca (pozdrawiamy panie ze Stowarzyszenia Przyjaciół Styrzyńca) oraz z Białej Podlaskiej. A tydzień przed warsztatami miewaliśmy wątpliwości czy ktoś gościnnie do nas zawita, bo zimno, ciemno, daleko, a tu taka niespodzianka... Pani Basia profesjonalnie i z talentem pedagogicznym poradziła sobie z tak rekordową grupą.

To było niesamowite – patrzeć na wielkie zaangażowanie zarówno dzieci jak i rodziców (byli też tatusiowie) oraz ich współpracę. A owoce tego – bombki i lampiony, które każdy oczywiście mógł zabrać do domu, też są przecudne!

Pięknie było poczuć klimat przedświątecznych przygotowań, na dodatek przy kominku i słodkim poczęstunku, za który jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Prezesowi GS Łomazy – Tadeuszowi Bańkowskiemu oraz Pracownikom Piekarni w Łomazach. Po warsztatach można było posilić się jeszcze przy ognisku kiełbaskami i chlebkiem. Za mięsny podarunek jesteśmy wdzięczni tradycyjnie Państwu Grażynie i Krzysztofowi Łojewskim z firmy Gramar Włodawa. A za chleb, również GS Łomazy. Za przygotowania i sprzątanie po wszystkim dziękujemy serdecznie wolontariuszom z ekipy stowarzyszenia oraz Paniom – mieszkankom Koszoł.

Wszyscy byli cudowni a efekt pracy również.

 

Materiał: Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Tłoka”

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.