komenda miejska policji w Białej Podlaskiej
Kronika policyjna Terespol

“W murowanej piwnicy …”

Najbliższe 1,5 roku spędzi w zakładzie karnym 49-latek z Terespola. Mężczyzna poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem.  Wpadł podczas interwencji mundurowych, zgłoszonej przez mieszkańców bloku. Dzisiaj mężczyzna został doprowadzony do jednostki penitencjarnej.

W sobotnią noc dyżurny komisariatu w Terespolu otrzymał zgłoszenie z treści którego wynikało, że w piwnicy jednego z bloków na terenie miasta znajduje się grupa głośno zachowujących, nietrzeźwych mężczyzn, a mieszkańcy boją się tam wejść. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol, który potwierdził zgłoszenie.

W trakcie interwencji funkcjonariusze szybko ustalili, że jeden z przebywających tam mężczyzn, 49-latek bez stałego miejsca zamieszkania, jest poszukiwany. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej wydał bowiem nakaz doprowadzenia do zakładu karnego za przestępstwo kradzieży z włamaniem.  Mężczyzna został zatrzymany i  “policyjnego aresztu” skąd dzisiaj trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 1,5 roku.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.