W kolejce w Koroszczynie w ruch poszedł młotek

W kolejce w Koroszczynie w ruch poszedł młotek

Podzielcie się informacją

Za uszkodzenie samochodu ciężarowego oraz groźby karalne odpowie 37-latek. Wandal uderzał młotkiem w drzwi kabiny ciężarówki, gdyż jak twierdził jej kierowca zajechał mu drogę. Miał przy tym grozić pokrzywdzonemu pozbawieniem życia. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli od 37-latka pieniądze w kwocie 4 tysięcy złotych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło przed weekendem w rejonie terminala samochodowego w miejscowości Koroszczyn. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że jadąc samochodem ciężarowym włączał się do kolejki ciężarówek, które oczekiwały na możliwość wjazdu na przejście graniczne. W pewnym momencie jeden z kierowców zaczął krzyczeć, że zgłaszający zajechał mu drogę. Po chwili agresywny kierowca wyszedł ze swojego pojazdu i kilkukrotnie uderzył młotkiem w drzwi kabiny pokrzywdzonego 40-latka. Groził mu przy tym pozbawieniem życia. Wartość powstałych strat oszacowano na kwotę około 3 tysięcy złotych.

Wezwany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Agresywnym kierowcą okazał się 37-latek. W trakcie z rozmowy z funkcjonariuszami mężczyzna oświadczył, że zdenerwował się, że kierowca innej ciężarówki próbował ominąć kolejkę. Początkowo zaprzeczał jednak by uszkodził jego samochód. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia.

37-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłych kar i grzywien funkcjonariusze zabezpieczyli od mężczyzny gotówkę.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.