Drelów Kronika służb

W Dołdze odnaleziono zwłoki młodego mężczyzny

W minioną niedzielę, w miejscowości Dołha odnalezione zostały zwłoki 32 letniego mężczyzny. Wczoraj policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej i Lublina zatrzymali do sprawy cztery osoby. Zatrzymani to mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia. Dzisiaj troje z zatrzymanych doprowadzonych zostanie do Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim.

W niedzielne popołudnie dyżurny międzyrzeckiego komisariatu przyjął telefoniczne zgłoszenie o znalezieniu zwłok młodego mężczyzny na terenie łąk w miejscowości Dołha. Na ciało denata natknęli się przypadkowi spacerowicze.

Na miejsce  udali się policjanci grupy dochodzeniowo – śledczej oraz powiadomiony o zdarzeniu prokurator. W trakcie oględzin miejsca zdarzenia funkcjonariusze ujawnili na ciele nieżyjącego mężczyzny liczne obrażenia. Sprawą zajęli się policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego, Białej Podlaskiej oraz z komendy wojewódzkiej w Lublinie. Przesłuchali oni wielu świadków, wykonali szereg czynności procesowych i operacyjnych, przeanalizowali napływające informacje o zdarzeniu. Wytężona praca kryminalnych pozwoliła na wytypowanie czterech osób mogących mieć związek ze śmiercią 32-latka. Wczoraj doszło do ich zatrzymania.

Dzisiaj troje z zatrzymanych,   dwie kobiety i mężczyzna doprowadzeni zostali do Prokuratury Rejonowej  w Radzyniu Podlaskim. To mieszkańcy Międzyrzeca Podalskiego w wieku 25, 31 i 38. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.