W budynku strażacy odnaleźli ciało 65-letniego mężczyzny - tragiczny pożar w gminie Sławatycze

W budynku strażacy odnaleźli ciało 65-letniego mężczyzny – tragiczny pożar w gminie Sławatycze

Podzielcie się informacją

W piątek na terenie gminy Sławatycze doszło do pożaru domu mieszkalnego. W trakcie akcji gaśniczej ujawniono ciało, prawdopodobnie 65-latka. Czynności na miejscu wykonywano pod nadzorem prokuratora. Decyzją którego ciało zabezpieczono, celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Druga mieszkanka posesji z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

W piątek (11.03) po godzinie 22:30 dyżurny wisznickiego komisariatu został powiadomiony o pożarze domu mieszkalnego, do którego doszło na terenie gminy Sławatycze. W wyniku zdarzenia niemal całkowitemu spaleniu uległ drewniany dom. W trakcie prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej, w budynku strażacy odnaleźli ciało – prawdopodobnie 65-letniego mieszkańca posesji. W chwili zdarzenia, w domu przebywały jeszcze dwie osoby, które same zdążyły opuścić dom. Jedna z nich z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze. Czynności wykonywano pod nadzorem prokuratora. Decyzją którego ciało zabezpieczono celem przeprowadzenia sekcji.

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego tragicznego pożaru.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Sławatycze
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Sławatycze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.