W aucie oraz miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili marihuanę

W aucie oraz miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili marihuanę

Podzielcie się informacją

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających odpowie 19-letni mieszkaniec powiatu łosickiego. W aucie oraz miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili marihuanę która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 380 porcji tych środków. Młodzieniec usłyszał też zarzut udzielania narkotyków. Wobec nastolatka zastosowany został dozór Policji. Za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę bialscy patrolowcy, na jednym z parkingów, zauważyli auto, a w nim młodych ludzi, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać. W trakcie prowadzonych na miejscu czynności, w samochodzie użytkowanym przez 19-letniego mieszkańca gminy Stara Kornica, policjanci ujawnili  plastykowy pojemnik, a w nim woreczki foliowe z zapięciem strunowym. Wewnątrz znajdował się zielony susz. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to marihuana. Sprawą zajęli się bialscy kryminalni.

Narkotyki ujawnione zostały też w miejscu zamieszkania 19-latka. Podczas tych działań policjanci bialskiej komendy wspierani byli przez funkcjonariuszy z Łosic. Zabezpieczone łącznie środki wystarczyłyby do sporządzenia ponad 380 porcji dealerskich tych narkotyków. Nastolatka zatrzymano do wyjaśnienia.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie młodzieńcowi zarzutów prokuratorskich.  Odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz udzielanie narkotyków. Wobec nastolatka zastosowanoł środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Janów Podlaski

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.