VIII edycja Jelnica na sportowo
Fotorelacja Międzyrzec Podlaski

VIII edycja Jelnica na sportowo (foto, video)

W niedzielę (29.07) odbyła się już VIII edycja Jelnica na sportowo – impreza promująca zdrowy i aktywny tryb spędzania czasu.

W ramach wydarzenia, na Orliku przy Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Jelnicy odbył się turniej piłkarski w którym udział wzięło 9 drużyn. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach z których dwie najlepsze drużyny rywalizowały w półfinałach a następnie w finale. Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawiała się w następujący sposób: I miejsce – KS Paduchy, II miejsce – Ulani Team, III miejsce – Zbuntowany Kaloryfer, za podium znaleźli się gospodarze Jelnica Royal. Wyłoniony został także król strzelców turnieju, którym został Bartek Koniecki z KS Paduchy.

Cykliści wzięli udział w rajdzie rowerowym po terenie międzyrzeckiej gminy. Udział w rajdzie wzięło blisko 160 fanów rowerów. Na tym nie koniec atrakcji. Obok orlika funkcjonowała także strzelnica sportowa na której precyzję oka i ręki można było sprawdzić strzelając z różnych typów broni pneumatycznej. Imprezę uświetnił także przyjazd Klubu Motocyklowego Panther MC.

Po trudach meczów, rajdu oraz strzelaniach można było się posilić przygotowanymi przez organizatorów kiełbaskami z grilla oraz pysznymi domowymi wypiekami.

Podsłuchałem, że impreza planowana jest także za rok 😉

Zapraszam do obejrzenia filmików oraz galerii z zdjęć z VIII edycji Jelnica na sportowo:

Galeria zdjęć:

« 1 z 4 »
Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://www.bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.