Aktualności z powiatu Sport Terespol Zaproszenia

VIII Bialska Liga Szachowa

VIII Bialska Liga Szachowa.

Już 13 stycznia rusza VIII Bialska Liga Szachowa. Cała Liga będzie się składała z cyklu sześciu spotkań a zainauguruje w Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Terespolu o godzinie 10. Celem Bialskiej Ligii Szachowej jest popularyzacja gry w szachy, umożliwienie prowadzenia rywalizacji sportowej wśród młodzieży szkolnej w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży.

 

Warunki uczestnictwa:

W turnieju mają prawo uczestniczyć wszyscy uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Powiatu Bialskiego i powiatów sąsiednich.

Zgłoszenia należy dokonywać na adres Szkolnego Związku Sportowego w Białej Podlaskiej lub sędziego zawodów Marka Uścińskiego – tel. 509 926 526 albo w dniu zawodów, 30 minut przez ich rozpoczęciem
u sędziego prowadzącego rozgrywki oraz na stronie internetowej www.chessarbiter.com.

 

Grupy rozgrywkowe:

Grupa młodsza – dzieci i młodzież ze szkół podstawowych powiatu bialskiego i powiatów sąsiednich, z podziałem na dziewczęta i chłopców;

Grupa średnia – młodzież ze szkół gimnazjalnych powiatu bialskiego i powiatów sąsiednich, z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Grupa najstarsza – młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu bialskiego i powiatów sąsiednich, z podziałem na dziewczęta i chłopców.

 

Nagrody:

  1. Trzej najlepsi zawodnicy w kategorii dziewcząt i chłopców w każdym z turniejów otrzymują pamiątkowe dyplomy i medale oraz nagrody rzeczowe.
  2. Trzej zwycięzcy klasyfikacji końcowej, ustalonej na podstawie wyników z wszystkich turniejów, otrzymają puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

VIII Bialska Liga Szachowa

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.