Uszkodzili trzy zaparkowana auta

Uszkodzili trzy zaparkowane auta

Idźcie i siejcie ;)

Za uszkodzenie mienia odpowiadać będą dwaj mieszkańcy powiatu łosickiego w wieku 22 i 35 lat. Mężczyźni podejrzani są o uszkodzenie trzech samochodów. Straty oszacowane zostały przez pokrzywdzonych na kwotę 1,5 tys. zł. O dalszym losie wandali zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu przy ul. Moniuszki w Białej Podlaskiej. Nieznane osoby uszkodziły tam trzy zaparkowana auta. Sprawcy kopiąc w zewnętrzne lusterka pojazdów spowodowali straty wycenione przez pokrzywdzonych na kwotę 1500 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzn podejrzewanych o udział w tym zdarzeniu. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy powiatu łosickiego w wieku 22 i 35 lat.

Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia. Usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. W rozmowie z policjantami przyznali, że tego dnia byli pijani. O dalszym ich losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Uszkodzili trzy zaparkowana auta

Źródło: POLICJA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.