Uszkodzili drzwi wejściowe do poczekalni dworca

Podzielcie się informacją

Zarzuty uszkodzenia mienia usłyszeli dwaj mieszkańcy powiatu w wieku 17-25-lat, którzy podejrzani są o wybicie szyby w drzwiach wejściowych do budynku dworca PKP. Do zdarzenia doszło w połowie tego miesiąca, a wartość strat oszacowana została na kwotę ponad tysiąca złotych. Mężczyźni przyznali się do winy, swoje zachowanie tłumacząc wypitym tego dnia alkoholem. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu bialscy policjanci przyjęli zawiadomienie, dotyczące uszkodzenia mienia na terenie dworca kolejowego w Białej Podlaskiej. Z relacji zgłaszającej wynikało, że sprawcy uszkodzili drzwi wejściowe do poczekalni dworca. Wandale wybili szybę wartą ponad tysiąc złotych. Do zdarzenia doszło kilka dni wcześniej. Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze potwierdzili personalia mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego czynu, którzy tego dnia byli legitymowani przez patrol Straży Ochrony Kolei. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy powiatu w wieku 17 i 25 lat.

Zarzuty w tej sprawie usłyszał już 25-letni mieszkaniec gminy Piszczac. Mężczyzna przyznał się do winy. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym alkoholem. Dzisiaj zarzuty usłyszał drugi z mężczyzn, 17-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.