policja biała podlaska

Uszkodziła elewację budynku i karoserię auta

Idźcie i siejcie ;)

37-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej odpowiadać będzie za uszkodzenie elewacji budynku oraz karoserii samochodu. Do zdarzeń doszło na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku na terenie Białej Podlaskiej. Wartość strat oszacowano na kwotę niemal 8 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała już zarzut i przyznała się do winy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 Pod koniec listopada bieżącego roku policjanci bialskiej komendy powiadomieni zostali o uszkodzeniu elewacji oraz szyby w drzwiach budynku usługowego. Do zdarzenia doszło na terenie miasta, a wartość strat oszacowano przez pokrzywdzonych bialczan na kwotę 3,5 tysiąca złotych.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu, realizując czynności w sprawie, ustalili personalia osoby podejrzanej o dokonanie tego czynu. Okazało się, że jest to 37-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej.

Funkcjonariusze ustalili również, że nie jest to jedyny czyn na koncie kobiety. Podejrzana jest bowiem o zarysowanie karoserii osobowego fiata. Do tego zdarzenia doszło dwa dni po pierwszym zgłoszeniu. W tym wypadku straty wyniosły ponad 4 tysiące złotych.

37-latkę zatrzymano do wyjaśnienia. Kobieta usłyszała już zarzuty i przyznała się do winy. Nie wyjaśniła jednak motywów swojego działania.

O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.