policja biała podlaska

Ustalony sprawca uszkodzenia ambony myśliwskiej

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci z Terespola ustalili sprawcę uszkodzenia ambony myśliwskiej. Wandal” wybił tam okna oraz połamał ławki. Do zdarzenia doszło na początku kwietnia, a straty wyniosły ponad 600 złotych. Okazało się, że to 15-latek postanowił w ten sposób spędzić czas ze znajomymi. Teraz jego losem zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Do zdarzenia doszło na początku kwietnia bieżącego roku, na terenie miejscowości Małaszewicze Duże. Nieznany wówczas sprawca uszkodził ambonę myśliwską. „Wandal” wybił przeszklone okna oraz połamał ławki. Dodatkowo zerwał pokrycie karmnika służącego do dokarmiania ptaków. Straty oszacowane zostały na kwotę ponad 600 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni z terespolskiego komisariatu.

Funkcjonariusze szybko ustalili, że udział w sprawie może mieć 15-letni mieszkaniec gminy Terespol. W trakcie rozmowy z policjantami młodzieniec przyznał się do czynu, nie wyjaśnił jednak powodów swojego zachowania. Teraz sprawą nastolatka zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.