Usiłował wyprowadzić z Polski kradziony zestaw SCANIA - RIMO

Usiłował wyprowadzić z Polski kradziony zestaw SCANIA – RIMO

Idźcie i siejcie ;)

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali poszukiwany zestaw ciężarowy SCANIA – RIMO. W ubiegłym roku odzyskaliśmy różnego pojazdy oraz podzespoły samochodowe pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 16,5 mln zł.

Samochodem przekraczał granicę dziś w godzinach porannych, na kierunku wyjazdowym z kraju, 38–letni obywatel Białorusi. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze SG z Terespola ustalili, iż ciągnik siodłowy SCANIA oraz naczepa marki RIMO o łącznej wartości zestawu 95 tys. zł,  są poszukiwane jako utracone na terytorium Polski. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, prowadzone pod kątem popełnienia czynu paserstwa. Kierowcę zatrzymano i przekazano do dalszych czynności wraz z poszukiwanym zestawem ciężarowym funkcjonariuszom Policji.

W ubiegłym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny, rowery) oraz podzespoły samochodowe pochodzące z przestępstwa o wartości ponad 16,5 mln zł.

NOSG

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.