Uprawiał marihuanę w namiocie

Uprawiał marihuanę w namiocie

Idźcie i siejcie ;)

Zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii usłyszał 28-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski. W miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili specjalnie przygotowany namiot, a w nim rośliny konopi innych niż włókniste. Funkcjonariusze zabezpieczyli też marihuanę. O dalszym losie 28-latka zadecyduje sąd.

Policjanci powiatu bialskiego cały czas prowadzą działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. Kolejnym efektem pracy kryminalnych z Międzyrzeca Podlaskiego jest zatrzymanie 28-letniego mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski. Wczoraj funkcjonariusze weszli na teren zamieszkiwanej przez niego posesji. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że mężczyzna może uprawiać konopie indyjskie. Na miejscu potwierdzili tą informacje.

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci ujawnili specjalnie przystosowany namiot z oświetleniem i wentylacją, a w nim rośliny konopi innych niż włókniste o wysokości 60-130 cm. Funkcjonariusze ujawnili też specjalistyczny nawóz służący do uprawy, a na strychu kolejną roślinę konopi, która jak oświadczył 28-latek nie zmieściła mu się do namiotu. Międzyrzeccy kryminalni ujawnili też susz marihuany, który wystarczyłby do sporządzenia ponad 60 porcji dealerskich tego narkotyku. Rośliny wraz z narkotykami i osprzętem zabezpieczono natomiast 28-latek zatrzymany został do wyjaśnienia.

Jeszcze tego samego dnia mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli pieniądze w kwocie 3 tys. zł.

Uprawiał marihuanę w namiocie

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<.

KMP Biała PodlaskaPolicja Międzyrzec Podlaski

Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.