Ukrywał się na terenie gospodarstwa rolnego w powiecie średzkim

Ukrywał się na terenie gospodarstwa rolnego w powiecie średzkim

Podzielcie się informacją

Policjanci z międzyrzeckiego komisariatu zatrzymali 25-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie powiatu średzkiego. Żmudna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia miejsca jego pobytu. 25-latek trafił już do zakładu karnego, spędzi tam najbliższe 3 lata.

We wtorek (08.02) tuż po godzinie 6.00 kryminalni międzyrzeckiego komisariatu weszli na teren jednej z posesji w powiecie średzkim. Funkcjonariusze zatrzymali tam 25-letniego mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski. Mężczyzna poszukiwany był między innymi dwoma listami gończymi. By uniknąć kary wymierzonej przez sąd, już od maja ubiegłego roku ukrywał się przed organami ścigania.

Funkcjonariusze ustalili miejsce jego pobytu na terenie województwa dolnośląskiego. W działaniach aktywnie wspierali ich też policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Poszukiwany 25-latek, który zatrudnił się na terenie gospodarstwa rolnego, nie spodziewał się „wizyty” międzyrzeckich funkcjonariuszy. Mężczyzna trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi 3 lata między innymi za przestępstwa narkotykowe, rozbój oraz jazdę w stanie nietrzeźwości.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Międzyrzec Podlaski
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Międzyrzec Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.