Ukradli sprzęt wędkarski

Ukradli sprzęt wędkarski

Podzielcie się informacją

Zarzuty kradzieży usłyszało dwoje mieszkańców Terespola w wieku 23 i 26 lat. Kryminalni z terespolskiego komisariatu ustalili, że są oni podejrzani o kradzież sprzętu wędkarskiego o wartości ponad 2 tysięcy złotych. Funkcjonariusze odzyskali też wszystkie skradzione przedmioty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z komisariatu w Terespolu realizując czynności służbowe ustalili, że w jednym ze sklepów na terenie miasta doszło do kradzieży. Sprawcy wykorzystali nieuwagę sprzedawcy, a łupem „amatorów cudzego mienia” padł sprzęt wędkarski, w tym: kołowrotki, gumy spinningowe oraz inny drobny sprzęt do wędkowania o łącznej wartości ponad 2 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek, a przestępstwo nie było zgłoszone wcześniej organom ścigania. Funkcjonariusze dotarli do pokrzywdzonego, który potwierdził tą informację.

Policjanci ustalili personalia osób podejrzewanych o dokonanie tego czynu. Okazało się że jest 26-letni mieszkaniec Terespola oraz jego 23-letnia znajoma. Parę zatrzymano do wyjaśnienia. Policjanci odzyskali też wszystkie skradzione przedmioty.

Obydwoje usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.