Ukradli Audi i posiadali narkotyki
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Ukradli Audi i posiadali narkotyki

Zarzuty usłyszał 31-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej oraz jego 19-letnia znajoma. Para podejrzana jest o kradzież samochodu marki Audi A6 z niezamkniętej posesji na terenie miasta. Mężczyzna odpowiadał będzie również za posiadanie środków odurzających, gdyż podczas zatrzymania policjanci ujawnili u niego amfetaminę. Funkcjonariusze odzyskali skradzione auto.

W minioną środę dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o kradzieży samochodu do której doszło na terenie miasta. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że nieznany sprawca z  niezamkniętej posesji skradł należący do niego samochód marki Audi A6. Do zdarzenia dojść miało w nocy z wtorku na środę. Straty oszacowane zostały przez pokrzywdzonego na kwotę około 10 tys. zł. Policjanci ustalili, że w aucie znajdowały się dokumenty i zapasowy kluczyk, który najprawdopodobniej wykorzystał sprawca.

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że amator cudzego mienia odjeżdżając skradzionym pojazdem z posesji uderzył dodatkowo w zaparkowane tam drugie auto powodując jego uszkodzenie.

Zgłoszeniem zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy. Intensywna praca funkcjonariuszy pozwoliła ustalić miejsce ukrycia samochodu. Funkcjonariusze zatrzymali również 2 osoby podejrzane o udział w sprawie. 31-latek oraz jego 19-letnia znajoma, mieszkańcy Białej Podlaskiej trafili do policyjnego aresztu. W piątek usłyszeli zarzut kradzieży.

Teraz o dalszym losie bialczan zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowiadał będzie dodatkowo za posiadanie środków odurzających, gdyż podczas zatrzymania policjanci ujawnili u niego amfetaminę.

Ukradli Audi i posiadali narkotyki

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.