Ukradł odkurzacz - może mu grozić kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności
Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Ukradł odkurzacz – może mu grozić kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności

Zarzuty usłyszał wczoraj 47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie do auta i kradzież znajdującego się w nim odkurzacza. Za swój czyn odpowiadał będzie w warunkach multirecydywy, dlatego teraz może mu grozić kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w połowie ubiegłego tygodnia na terenie Białej Podlaskiej. Sprawca wybijając szybę zaparkowanego auta dostał się do jego wnętrza. Jego łupem padł leżący na tylnej kanapie nowy odkurzacz. Amator cudzego mienia pozostawił jednak inne znajdujące się w aucie wartościowe przedmioty. Bialscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu zajęli się zgłoszeniem. Szybko ustalili mężczyznę, który podejrzany jest o dokonanie tego czynu. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec miasta znany funkcjonariuszom. Policjanci odzyskali również skradziony sprzęt, który sprawca zdążył sprzedać.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. W rozmowie z policjantami przyznał, że w chwili zdarzenia nie zauważył w samochodzie pozostałych rzeczy. Wczoraj usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Odpowiadał będzie w warunkach multirecydywy, dlatego teraz może mu grozić kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Ukradł odkurzacz - może mu grozić kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.