ujawnili narkotyki podczas kontroli drogowej
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski

Ujawnili narkotyki podczas kontroli drogowej

Patrol z Międzyrzeca Podlaskiego zabezpieczył amfetaminę, która wystarczyłaby do sporządzenia około 40 porcji dealerskich oraz tabletki extazy. Mundurowi ujawnili narkotyki podczas kontroli drogowej. Ukryte były w pudełku, które przewoził 25-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek wieczorem policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, na ulicy Kordiana  zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Mercedes. Za kierownicą auta siedział 25-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. W trakcie kontroli policjanci zauważyli pudełko, które wzbudziło ich podejrzenia. Gdy mundurowi sprawdzili jego zawartość, ich przypuszczenia potwierdziły się. Wewnątrz znajdowała się biała substancja i dwie tabletki a także waga elektroniczna. Biały proszek policjanci ujawnili również podczas przeszukania 25-latka. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że ujawniona substancje to amfetamina oraz tabletki extazy.

Ujawniona ilość amfetaminy wystarczyłaby do sporządzenia około 40 porcji dilerskich tego narkotyku. Nielegalne środki zostały zabezpieczone, natomiast mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia.

Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.