Udzielał substancji psychotropowej innej osobie

Udzielał substancji psychotropowej innej osobie

Podzielcie się informacją

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 32-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzany jest o udzielanie substancji psychotropowej innej osobie. Do zdarzeń dochodziło od stycznia do listopada ubiegłego roku. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu kryminalni bialskiej komendy na podstawie zebranych informacji zatrzymali 32-letniego mieszkańca gminy Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzewany był bowiem o wielokrotne udzielanie substancji psychotropowej innej osobie. Do zdarzeń dochodziło w okresie od stycznie do listopada ubiegłego roku. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna w tym okresie udzielił nie mniej niż 100 gramów tej substancji.

32-latek został doprowadzony do Prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. W piątek Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej  na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za popełniony czyn grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska Podlaski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.