policja biała podlaska

Twierdził, że głośnik znalazł na wysypisku śmieci

Podzielcie się informacją

Policjanci z Terespola ustalili sprawcę kradzieży głośnika wartego 2,5 tysiąca złotych. Funkcjonariusze odzyskali też skradzione mienie. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 59-latek z gminy Zalesie. Mężczyzna twierdził, że głośnik znalazł na wysypisku śmieci. O dalszym losie „amatora cudzego mienia” zadecyduje sąd.

Kryminalni z terespolskiego komisariatu w trakcie wykonywanych czynności ustalili, że 59-letni mieszkaniec gminy Zalesie podejrzewany jest o kradzież głośnika wartego 2,5 tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na terenie gminy Zalesie, a sprawa nie została zgłoszona organom ścigania. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że głośnik skradziony został sprzed lokalu, gdzie był wystawiany.

59-latka zatrzymano do wyjaśnienia. Policjanci odzyskali też skradzione mienie. W rozmowie z zatrzymującymi go funkcjonariuszami mężczyzna twierdził, że głośnik, który jego zdaniem był uszkodzony znalazł na wysypisku śmieci.

„Amator cudzego mienia” usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Terespol
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Zalesie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.