Turniej Mario Presto Cup II
Fotorelacja piłka nożna Z Białej Podlaskiej

Turniej Mario Presto Cup II

Wakacje w Białej Podlaskiej wcale nie muszą być wolne od rozgrywek piłkarskich. Czasem słońce czasem deszcz – dość kapryśna pogoda nie przeszkodziła organizatorom i zawodnikom w przeprowadzeniu i rozegraniu drugiej edycji Mario Presto Cup.

Na obiekcie przy ZSO nr 3 w Białej Podlaskiej, 10 lipca rozegrano drugą edycję Mario Presto Cup. Do turnieju stawiły się drużyny: obrońca tytułu Bialtrans, Mario Presto, Oldboy Mario Presto, Wola Pasze, Unidom, Likwidator, Max Orlik Rossosz i Fenix. Formuła turnieju była dość prosta. Mecze rozgrywano po 14 minut bez zmiany połów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, oczywiście po losowaniu a w grupach grano “każdy z każdym”. Zwycięzcy grup zagrali w finale turnieju, drużyny z drugich miejsc zmierzyły się w meczu o 3. miejsce.

Rywalizacja przebiegała w dość pokojowej atmosferze, dość powiedzieć, że pomoc medyczna była bezrobotna i jedną kontuzją jaką można było odnieść to lekki katar po przemoknięciu 😉

Po zaciętej rywalizacji w grupach na drugich miejscach plasują się drużyny Likwidator i Unidom i to one mierzą się w meczu o 3. miejsce. Drużyny zdają się ważyć ciężar spotkania, grają dość rozważnie w obronie. Mecz bowiem może rozstrzygnąć w zasadzie “złota bramka” – w krótkim czasie trudno jest odrobić stratę. I tak się stało mecz wygrywa 1:0 drużyna Likwidatora.

Finał, w którym mierzą się Fenix i Mario Presto przebiega w dość podobny sposób, również po strzeleniu jednej bramki wygrywa Mario Presto.

Na zakończenie turnieju zawodnicy i osoby zaangażowane w organizację turnieju otrzymały pamiątkowe medale a drużyny puchary. Zwycięskie drużyny dodatkowo nagrody rzeczowe. Były także nagrody indywidualne. Królem strzelców został Wojciech Chwedoruk (Fenix) z 8 bramkami na koncie, a bramkarzem turnieju Grzegorz Bogucki (Fenix).

« 1 z 3 »

 

Polub nas i obserwuj:
Rafał Kozak
Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie? Nie, poznajemy ich po tym jak reagują na Twój sukces.
https://www.bialskieforum.pl

3 thoughts on “Turniej Mario Presto Cup II

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.