Tragiczny wypadek w Wólce Plebańskiej
Biała Podlaska Kronika służb

Tragiczny wypadek w Wólce Plebańskiej

Bialscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w Wólce Plebańskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym oplem, na łuku drogi zderzył się z jadącą z przeciwka toyotą. W wyniku wypadku 23-letni kierowca opla zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 22:20. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel,  na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i  zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z samochodem marki Toyota.

Oplem  kierował 23-letni mieszkaniec gm. Łomazy. Aby wydobyć  go z uszkodzonego pojazdu niezbędne było użycie specjalistycznego sprzętu. Drugim samochodem kierował 41-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska. Mężczyzna był trzeźwy.

W wyniku wypadku, 23-letni kierowca opla zmarł na miejscu zdarzenia. Kierowca i pasażer toyoty z obrażeniami ciała przewiezieni zostali do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.