Tragiczny wypadek w Sycynie

Tragiczny wypadek w Sycynie

Podzielcie się informacją

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu w Sycynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Daewoo stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na prawe pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj przed godz. 16:00 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sycyna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Daewoo, po zakończeniu manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i do przydrożnego rowu. Po tym auto uderzyło w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń 29-letni kierowca lanosa poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku, apelują również o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.