Tragiczny wypadek na obwodnicy
Wypadki drogowe Z Białej Podlaskiej

Tragiczny wypadek na obwodnicy

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na drodze krajowej DK-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW LT zderzył się z osobowym oplem. W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniosła jedna osoba, natomiast 4 inne trafiły do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 17:00 na drodze krajowej DK-2 w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki VW LT zderzył się z jadącym w stronę Terespola oplem. Do wypadku doszło prawdopodobnie podczas wykonywania przez kierowcę busa manewru zawracania.

Astrą kierował 22-letni mieszkaniec Łodzi. W chwili wypadku mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Busem podróżowały dwie osoby.  Funkcjonariusze ustalają który z mężczyzn siedział za kierownicą auta. Zarówno kierowca jak i pasażer w chwili zdarzenia wypadli z samochodu. W wyniku odniesionych obrażeń 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej poniósł śmierć na miejscu.

Do szpitala przewiezieni zostali 4 uczestnicy zdarzenia. Po wykonanych badaniach w szpitalu pozostały dwie osoby. W wyniku wypadku droga zablokowana była przez kilka godzin, a ruch odbywał się wyznaczonymi przez mundurowych objazdami. Czynności na miejscu wykonywano były pod nadzorem Prokuratora.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.