Tragiczny pożar w Michałkach
Kronika służb Rokitno

Tragiczny pożar w Michałkach

Wczoraj po południu w miejscowości Michałki doszło do pożaru domu mieszkalnego. W trakcie akcji gaśniczej załoga Straży pożarnej wyniosła nieprzytomnego mężczyznę, który pomimo prowadzonej reanimacji zmarł. Był to prawdopodobnie 47-letni mieszkaniec posesji. Policjanci ustalają okoliczności tragicznego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w miejscowości Michałki. Dyżurny komisariatu powiadomiony został o pożarze, który wybuchł w domu mieszkalnym. Policjanci, którzy dotarli na miejsce potwierdzili tę informację. Ustalili, że mieszkaniec gm. Rokitno zauważył dym wydobywający się z budynku oraz palącą się podłogę. W trakcie akcji gaśniczej załoga Straży Pożarnej wyniosła z budynku nieprzytomnego mężczyznę.  Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł. Jak ustalili mundurowi, był to prawdopodobnie 47-letni mieszkaniec posesji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia. W obecnej chwili trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia. Czynności na miejscu, wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.