Tragiczny pożar w Kołczynie Kolonii
Kronika policyjna Rokitno

Tragiczny pożar w Kołczynie Kolonii

Policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności pożaru domu mieszkalnego, do którego doszło wczoraj w Kołczynie Kolonii. Podczas akcji gaśniczej w budynku ujawniono ciało. Prawdopodobnie był to mieszkający tam samotnie 80-letni mężczyzna. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji.

Wczoraj rano dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o pożarze, do jakiego doszło w miejscowości Kołczyn Kolonia. W wyniku zdarzenia częściowemu spaleniu uległ murowany dom. W trakcie trwającej akcji ratowniczo-gaśniczej, w pokoju, strażacy odnaleźli ciało. Jak ustalili policjanci najprawdopodobniej 80-letniego mieszkańca posesji. Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze. Wstępnie ustalono, że  prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało zostało zabezpieczone w celu wykonania sekcji. Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Tragiczny pożar w Kołczynie Kolonii

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.