policja biała podlaska

Trafili do zakładu karnego

Podzielcie się informacją

Najbliższe miesiące spędzą w zakładzie karnym dwaj mieszkańcy gminy Kodeń w wieku 25 i 30 lat. Poszukiwani listami gończymi mężczyźni ukrywali się na terenie powiatu łomżyńskiego. Intensywna praca policjantów terespolskiego komisariatu doprowadziła do ustalenia miejsca ich pobytu. Z kolei kryminalni z Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymali poszukiwanego 29-latka. Mężczyzna próbował jeszcze uniknąć odpowiedzialności uciekając przed funkcjonariuszami na dach.

W minioną niedzielę kryminalni terespolskiego komisariatu zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Kodeń w wieku 25 i 30 lat. Od maja bieżącego roku poszukiwani byli listami gończymi za przestępstwa przeciwko mieniu. Pomimo, iż mężczyźni zerwali wszelkie kontakty towarzyskie funkcjonariusze ustalili, gdzie obecnie przebywają i zatrzymali ich w miejscu pracy. Tam też obydwaj zamieszkiwali. Do zdarzenia doszło na terenie powiatu łomżyńskiego.

Tego samego dnia również funkcjonariusze międzyrzeckiego komisariatu zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 29-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski próbował jeszcze uniknąć odpowiedzialności. Mężczyzna na widok policjantów wspiął się na dach. 29-latek najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym również za przestępstwo kradzieży.

Żaden z zatrzymanych w weekend nie spodziewał się „wizyty” policjantów, którzy dzięki żmudnej pracy dotarli do poszukiwanych. Mężczyźni trafili już do zakładu karnego.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.