To jest zły przykład "odholowania" kolegi

To jest zły przykład „odholowania” kolegi

Podzielcie się informacją

Do niecodziennej kolizji doszło w sobotę (20.11) po południu w Grabanowie w powiecie bialskim. W bok jadącego autobusu miejskiej komunikacji uderzył opel, który holowany był przez kierowcę bmw. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że zarówno holujący kierowca, jak i ten holowany, są pijani. Pierwszy „wydmuchał” 1,2 promila, ten drugi – ponad 3. Holowanie się definitywnie zakończyło, a policjanci zatrzymali obydwu kierującym prawo jazdy.

W sobotę około godziny 15.30 bialskich policjantów powiadomiono o zderzeniu się osobówki z autobusem miejskiej komunikacji w Grabanowie.  Kiedy mundurowi pojechali na miejsce okazało się, że w bok miejskiego autobusu uderzył kierujący oplem, który był holowany przez kierującego bmw. Do zderzenia się pojazdów doszło na skrzyżowaniu, w momencie kiedy kierowca bmw wyjeżdżał z bocznej ulicy. Niestety holowany opel nie wyrobił się na zakręcie i z impetem uderzył w bok jadącego z naprzeciwka autobusu.

Na szczęście w tym całym zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Jedynie uszkodzono pojazdy.

Nie byłoby w tej kolizji nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że za zarówno „za kółkiem” holującego auta, jak i tego holowanego, siedzieli pijani kierowcy.  26-latek z bmw „wydmuchał” 1,2 promila, zaś 47-latek z opla – ponad 3 promile.

Na tym etapie jazda obu „delikwentów” została zakończona. Policjanci zatrzymali im prawo jazdy. Uszkodzonego opla zabezpieczono. Niebawem mężczyźni poniosą konsekwencje karne swojego postępowania.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny – informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.