AZS AWF Biała Podlaska
piłka ręczna Z Białej Podlaskiej

Szczypiorniści AZS AWF Biała Podlaska w rozgrywkach centralnych Pucharu Polski

Po drugim zwycięstwie w wojewódzkiej fazie rozgrywek Pucharu Polski, nasi szczypiorniści awansowali na poziom centralny. Czekamy na losowanie, “Superliga” zawita do Białej Podlaskiej.

Po emocjonującym i zwycięskim pojedynku na własnej hali z MKS Padwa Zamość, w drugim mecz, z rezerwami Azoty Puławy, przyszło zmierzyć się na wyjeździe. Przeciwnik nie należał do bardziej wymagających, już po pierwszej połowie Akademicy prowadzili 20:12. Druga połowa dopełniła zwycięstwo, ostateczny wynik 39:26 dla AZS. Teraz czekamy na losowanie, na pewno przyjdzie się zmierzyć z którąś z drużyn Superligi, emocje gwarantowane.

Azoty Puławy II – AZS AWF Biała Podlaska 26:39 (12:20)

Azoty Puławy II: Capała 6, Flont 5, Adamczuk, 4, Szewczyk 4, Baranowski 2, Mchawrab 2, Przychodzeń 2, Malinowski 1, Antoniak, Batyra, Borucki, Figura, Janicki, Janicki, Konieczny, Stachowiak.

AZS AWF Biała Podlaska: Stefaniec 9, Urbaniak 8, Kozycz 5, Maksymczuk 3, Nowicki 3, Polok 3, Banaś 2, Mazur 2, Niedzielenko 2, Ziółkowski 2, Adamiuk, Kandora, Kozłowski, Łazarczyk, Sętowski, Bekisz.

Sędziowali: SZCZĘSNY Michał – KOWALCZYK Bartłomiej