sukces funkcjonariuszy LUCS

Sukces funkcjonariuszy LUCS

Podzielcie się informacją

Funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej połączyli swoje siły i zdobyli pierwsze miejsce podczas „Power Active Challenge Lublin 2021”. Otrzymaną nagrodę pieniężna przekazali na rzecz chorej na SMA Ninki Słupskiej.

Funkcjonariusze lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej na co dzień strzegący granic naszego kraju i zwalczający przestępczość, po godzinach potrafią znaleźć jeszcze czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Dużą grupę naszych kolegów i koleżanek łączy wspólna pasja do sportu w jego różnych wydaniach. Nasi funkcjonariusze chodzą, biegają, pływają, uprawiają sztuki walki. Biorą udział w różnego rodzaju turniejach i zawodach.

Ostatnim sukcesem naszych kolegów było zdobycie pierwszego miejsca w zawodach w trójboju siłowym „Power Active Challenge Lublin 2021”.

W imprezie zorganizowanej w czerwcu na Placu Zamkowym w Lublinie udział wzięło ponad dwudziestu zawodników z woj. lubelskiego. Wśród nich  znaleźli się funkcjonariusze Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej: Mariusz Wasilczuk, Łukasz Romanowski oraz Michał Ciesielczuk. W tym właśnie składzie wywalczyli zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii drużynowej. Zwycięski team zakończył rywalizację łącznym wynikiem aż 2201 kg.

Ponadto Łukasz Romanowski uplasował się na trzeciej pozycji indywidualnie.

Już samo zwycięstwo napawa nas ogromną dumą ! Jednak jeszcze bardziej dumni jesteśmy z faktu, że Zwycięzcy postanowili przekazać otrzymaną nagrodę – 1500 zł – na rzecz chorej na SMA Ninki Słupskiej.

 

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.