Studniówka w ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

Studniówka w ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

Studniówka to bez wątpienia dla młodych ludzi najważniejszy bal w życiu, przed egzaminem maturalnym. Uczniowie klas czwartych w tą jedyną noc zapominają o nauce, by bawić się do rana. Tak też było podczas sobotniej nocy 11 stycznia 2020 r. uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Leśnej Podlaskiej bawili się na balu studniówkowym.

Tradycyjnie studniówkę poprzedziła msza odprawiona pod przewodnictwem Ojca Marcina Oparcika w Bazylice Leśniańskiej. Następna część uroczystości studniówkowej rozpoczęła się zaproszeniem przez młodzież przybyłych gości na salę balową. Tegoroczny bal zaszczycili swą obecnością goście: Marcin Duszek – posła na Sejm, Paweł Kazimierski – Wójt Gminy Leśna Podlaska, Ewa Kulińska – przewodniczącą Rady Gminy Leśna Podlaska oraz Paulina Bogusz  – Przewodnicząca Rady Rodziców ZSCKR w Leśnej Podlaskiej.

Dyrektor Radosław Klekot po przywitaniu gości, rodziców i szczególnych słowach skierowanych do młodzieży dokonał oficjalnego otwarcia studniówki.

Po uroczystym wstępie, przygotowanym przez maturzystów, zabrzmiały takty poloneza. Nie zabrakło także życzeń, skierowanych przez naszych gości w przemówieniach okolicznościowych, do młodzieży, jak również do dyrekcji, nauczycieli, wychowawców oraz rodziców.

Były też podziękowania, życzenia i kwiaty od uczniów i rodziców. Niezwykle ciepłe słowa skierowano do wychowawców klas maturalnych: Danuty Kacik – wychowawczyni klasy IV Technikum  w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki oraz Marty Wiczuk– wychowawczyni klasy IV Technikum  w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

W radosnym nastroju tej jedynej nocy młodości i tańca wszyscy bawili się do białego rana. Dla przyszłych maturzystów był to bez wątpienia pierwszy najważniejszy, najpiękniejszy i niezapomniany bal w życiu.

Źródło: ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.