stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo
Leśna Podlaska Wypadki drogowe

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo

W czwartek (02.05) po południu w miejscowości Ludwinów kierujący audi 37-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Od mężczyzny czuć było woń alkoholu. 37 latek nie chciał poddać się badaniom na alkomacie wobec czego została pobrana krew do dalszych badań. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło po godz. 14:00 na drodze gminnej  w miejscowości Ludwinów.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi, 37-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Policjanci, którzy dotarli na miejsce wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Mężczyzna nie chciał poddać się badaniom na alkomacie, wobec czego została pobrana od niego krew do dalszych badań. Policjanci ustalili również, że tego dnia 37-latek spożywał alkohol, po czym nie bacząc na konsekwencje wsiadł za kółko i odjechał.

Razem z 37 latkiem podróżował pasażer. On również znajdował się pod wpływem alkoholu. Mężczyźni zabrani zostali do szpitala. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Nietrzeźwy kierowca popełnia przestępstwo, za co może stracić uprawnienia do kierowania i trafić do zakładu karnego. Jednak co bardzo ważne pijani kierowcy stanowią również potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu.

 stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo

Źródło: POLICJA

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.