Stracił panowanie nad motocyklem i zjechał do rowu

Stracił panowanie nad motocyklem i zjechał do rowu

Idźcie i siejcie ;)

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Chotyłowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 27-latek na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze przypominając, że “niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” są najbardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 17:30 na ul. Zaleskiej w Chotyłowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Suzuki, 27-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał do przydrożnego rowu. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominamy, że motocykliści obok rowerzystów i pieszych to tzw. ”niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Są oni najbardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Piszczac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.