Stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w ogrodzenie

Stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w ogrodzenie

Podzielcie się informacją

W minioną niedzielę na parkingu przy ulicy Bieńkowskiego w Białej Podlaskiej 21-latek stracił panowanie nad motocyklem, uderzając w ogrodzenie posesji. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna nie posiada uprawnień na tę kategorię pojazdów.

Do zdarzenia doszło w niedziele po północy na ulicy Bieńkowskiego w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha, 21-letni mieszkaniec miasta prawdopodobnie stracił panowanie nad jednośladem. Mężczyzna uderzył w murowane ogrodzenie posesji.

W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Od kierowcy jednośladu pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu.

Z ustaleń mundurowych wynika, że 21-latek nie posiada uprawnień na tę kategorie pojazdów, natomiast jednoślad nie miał ważnych badań technicznych.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze, przypominając, że motocykliści obok rowerzystów i pieszych to „niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Są oni najbardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.